Jelgavas Loka maģistrāle: darbs bez ziemas pārtraukuma

08.07.2019

Ikviens zina, ka lielākā daļa ceļu darbu tiek veikta siltajā sezonā, bet kad ceļa būvniecības darbus veic tādi profesionāļi kā DSM MEISTARI, kvalitatīvs darbs ir iespējams arī ziemas laikā.

Loka maģistrāles rekonstrukcija Jelgavā ir viens no lielākajiem projektiem savā jomā. Šī tranzīta iela savieno A8 ceļu un Kalnciema ielu, P99 Jelgavas - Kalnciema ceļu, kā arī ir daļa no daudzsološa apvedceļa. Šī projekta mērķis ir uzlabot ceļu satiksmi un ceļu satiksmes drošību, kā arī pilnveidot pilsētas infrastruktūru. Jelgavas pašvaldība rūpējas ne tikai par pilsētas skaistumu, bet arī par tās perspektīvām.

Galvenais uzdevums ir ne tikai dot pilsētai skaistu un kvalitatīvi uztaisīto ielu, bet gan padarīt šo 4,64 km ceļa segmentu pēc iespējas funkcionālāku un nodrošināt vēl labāku transporta komunikāciju. Turklāt šis projekts arī uzlabos šī maršruta savienojumu ar TEN-T - Eiropas transporta tīklu.

Mēs īstenojam šo projektu ciešajā sadarbībā ar pilnsabiedrību RERE VIDE - HIDROSTATYBA. Ņemot vērā šī projekta apjomu un īstenošanas laiku, ceļa darbi tika veikti arī ziemā.Tāpēc īpaša uzmanība tika pievērsta materiālu un specializēto iekārtu kvalitātei, visu ziemas drošības metožu un ceļu darbu noteikumu ievērošanai. Aukstajā laikā šī īpaša uzmanība ir svarīga kā nekad, jo augstas kvalitātes ceļa virsmas turpmāka uzturēšana ir daudz vieglāka un plaisu rašanās notiek tikai pēc ilgstošas lietošanas. 

DSM MEISTARI būvē, jo zina kā: mūsu veiktie ceļu darbi vienmēr garantē augstu kvalitāti gan ziemā, gan vasarā!

« atgriezieties

Mūsu pakalpojumi