Darba progress par februāri un martu

08.07.2019

Soli pa solim tuvojas pavasaris un DSM MEISTARI turpina Jelgavas Loka maģistrāles rekonstrukciju kopā ar pilnsabiedrību RERE VIDE – HIDROSTATYBA. Mūsu darbinieku augstā kvalifikācija, iespaidīgs ceļu remonta un celtniecības tehnikas klāsts un daudzu gadu pieredze ļauj mums veikt šo svarīgo projektu ar augstāko kvalitāti, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Februārī un martā tika paveikti daudz darbu:

  • Tika frēzēts vairāk nekā 10 000m2 no vecās asfalta kārtas
  • Tika noņemti vairāk nekā 1500m vecas ceļa apmales
  • Tika izrākts vairāk nekā 2000m3 zemes
Šajā laika posmā tika aktīvi veikti dažādi demontāžas darbi (ieskaitot asfalta frēzēšanu, apmales demontāžu, augsnes paraugu ņemšanu, koku un krūmu griešanu, utt.) un lietusūdens kanalizācijas uzstādīšanas darbi.

Uz šo brīdi arī tika uzsākts darbs pie drenāžas sistēmas uzstādīšanas, ģeotekstilmateriālu ieklāšanas un smilšu drenāžas slāņa piepildīšanas zem galvenā ceļa. Pie tam, arī tika uzsākti darbi ietves and autostāvvietu būvniecībai blakus galvenajam ceļam. 

Ceļa rekonstrukcijas vai būvniecības laikā viena no svarīgākajām lomām ir ne tikai veco virsmu demontāžai un jauno virsmu būvēšanai, bet arī lietusūdens kanalizācijas ierīkošanai un drenāžas sistēmai. Tieši lietusūdens kanalizācija un drenāžas sistēmas palīdz aizsargāt ceļu un tā apkārtni no pārmērīgiem nokrišņiem, erozijas, un cita veida lieka mitruma. DSM MEISTARI zina, ka nav iepsējams uzbūvēt kvalitatīvus ceļus neradot augstas kvalitātes inženiertehniskos tīklus.

« atgriezieties

Mūsu pakalpojumi