Loka maģistrāles progress un citi objekti

08.07.2019

Karstā sezona visaktīvākajam darbam ceļu būves un remonta jomā jau pilnā sparā. Bet DSM MEISTARI ir gatavi vairāk nekā jebkad, jo mums ir viss, kas nepieciešams, lai veiktu darbu ar augstāko kvalitāti un laicīgi. Mūsu kvalificētais personāls ar lielu pieredzi spēj atrast ideālu risinājumu jebkuram uzdevumam būvniecības jomā.

Pirmkārt, kopā ar pilnsabiedrību RERE VIDE – HIDROSTATYBA turpinam darbus vislielākajā projektā Loka maģistrāle Jelgavā. Lietusūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmu uzstādīšanas darbi jau tūvojas noslēgumam. Turklāt tiek aktīvi veikti darbi pie smilšu strukturālo slāņu būvniecības no šķembām un pie ietves un autostāvvietu būvniecības blakus galvenajam ceļam.

Izņemot darbus lielajā projektā Loka maģistrāle Jelgavā, darbs tika atsākts arī mūsu pagājušā gada objektos. Beidzam bruģēšanas darbus un teritorijas pilnveidošanu Rīgā, pilnveidojam un sagatavojam asfaltēšanai stāvvietu Maxima XX Jēkabpilī un rekonstruējam divus ceļus Līvānos un Aknistē. 

Un pats svarīgākais ir tas, ka priekšā jau gaida vairāki jauni objekti. Mūsu konkurētspējīgs daudzprofila uzņēmums piedalās iepirkumos un konkursos; šobrīd jau esam uzvarējuši iepirkumos Daugavpilī un Daugavpils novadā, Krāslavā, Pļaviņās un Alsungas novadā. Esam pārliecināti, ka tie nebūs pēdējie šajā sezonā uzvarētie iepirkumi, jo izvēloties DSM MEISTARI, Jūs izvēlaties augstāko kvalitāti, izcilu drošību un garantiju.

« atgriezieties

Mūsu pakalpojumi