Realizēts projekts "Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai"

06.11.2020

Esam priecīgi pavēstīt, ka projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”, kurā “DSM Meistari” gandrīz divus gadus nenogurstoši bija veicis būvniecības darbus ir veiksmīgi realizēts. Pateicoties mūsu sadarbības partnerim šajā projektā “RERE VIDE”, kas pieaicinājis mūsu uzņēmumu ceļu būves darbu un komunikāciju izbūves darbu izpildei, un uzticējies “DSM Meistari” pieredzei un saliedētajam komandas darbam, mums ir bijusi iespēja piedalīties patiesi aizraujoša projekta izpildē.

Projekta realizācijas laikā “DSM Meistari” ir izdevies ieklāt asfaltbetona seguma kārtas 170 740,57 m2 apjomā, izbūvēt nesaistītu minerālmateriālu segumu 91 949,42 m2 apjomā un izbūvēt betona bruģa segumu 18 174,38 m2 apjomā.  Bet tie nebūt nav visi darbi, kas tika veikti. Vērts piebilst, ka būvdarbu izpilde tika nodrošināta nepārtrauktā laika periodā, spītējot laikapstākļiem, darbi netika apturēti pat ziemas sezonā, kā arī vienlaikus turpinājās būvobjektos visā Latvijā, kas ar lepnumu ļauj uzskatīt “DSM Meistari” par savas jomas profesionāļiem.
Tomēr pats būtiskākais, ka tik ievērojama būvobjekta darbu izpildes gaitā, saskaroties ar dažādiem izaicinājumiem, mūsu uzņēmuma komanda ir kļuvusi vēl kvalificētāka, vēl radošāka un vēl neatlaidīgāka savu mērķu un kvalitātes kritēriju izpildē.

« atgriezieties

Mūsu pakalpojumi